SLC30N-1010-DD2FB
SLC30 Series
SLC30N-1010-DD2FB
30MM LED FULL VOLTAGE DISPLAY
Select Quantity
Add to Cart
Check Availability
Key Features
Combine multiple pilot lights and pushbuttons into a single panel cutout
LED or Incandescent illumination
6V
12V
or 24V AC/DC 120V or 240V AC