SLC30N-0407-DD2FB
30MM LED FULL VOLTAGE DISPLAY
SLC30N-0407-DD2FB - View 1
Select Quantity
Key Features
  • Combine multiple pilot lights and pushbuttons into a single panel cutout
  • LED or Incandescent illumination
  • 6V
  • 12V
  • or 24V AC/DC 120V or 240V AC